FOTOśliwińscy

Rekomendacje

Łzy w oczach mamy, duma taty, nasze szczęście- dzięki Madzi i Jarkowi możemy zobaczyć, jak duże emocje towarzyszyły naszym zaślubinom. Film jest bardzo wzruszający, ukazuje wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze chwile tego dnia. Muszę przyznać, że nigdy nie widziałam osoby, która z takim poczuciem humoru nakręcała ludzi do pozowania przed kamerą!  Chcieliśmy, aby nasz film był wyjątkowy, po prostu "Nasz"- i taki właśnie jest.Zdjęcia przepiękne, albumy też :) mega zadowolenie, wszystkim naszym znajomym możemy bez wahania i z czystym sumieniem was polecić!!!

 Jesteście Wspaniali i dziękujemy z Współpracę i mamy nadzieja, że jeszcze się kiedyś zobaczymy!!

 Fotośliwińscy Pracownia Fotograficzna &Video DAGON- Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Łobuzy:-))

Magdalena i Damian

To zdecydowanie najlepszy wybór. Potrafią sprawić, że zdjęcia i film są nie tylko miłym wspomnieniem, ale również historią, którą wciąż przeżywa się na nowo. Krótko mówiąc czarodzieje, którzy zatrzymują czas w tych wyjątkowych momentach życia. Dzięki nim łezka kręci się w oku, a z twarzy nie znika uśmiech. Magda i Jarek to doskonałe połączenie pasji z nutką szaleństwa. To malarze rzeczywistości, którzy nawet najbardziej deszczowy dzień potrafią zamienić w tęczową baśń. Współpraca z nimi to sama przyjemność. Dla nich każda uroczystość to nie tylko praca, ale przede wszystkim opowieść, którą sami przeżywają i którą poprzez swoje zdjęcia i filmy chcą tak opowiedzieć, aby odbiorca za każdym razem chciał przeżyć ją na nowo. Magda i Jarek to gwarancja profesjonalizmu, oryginalności, zadowolenia i nieustającej radości.

Polecamy bardzo gorąco !

Dziękujemy, że tak pięknie "opowiedzieliście" naszą historię :) 

Magda i Jarek

Wybór Was w tym szczególnym dla nas dniu, okazał się bardzo trafny. 

Wasza charyzma, poczucie humoru oraz doświadczenie sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z materiału w postaci zdjęć, jak i filmu. Uchwyciliście wszystko co było dla nas ważne. Dodatkowo dziękujemy, że uwzględnienie naszych propozycji oraz uwag. Zdjęcia w plenerze okazały się strzałem w dziesiątkę, są rewelacyjne. Jednym słowem dzięki za udaną współpracę i wytrwałość:)

Pozdrawiamy 

Agnieszka i Krzysztof

"W życiu piękne są tylko chwile", a my mamy właśnie możliwość wrócić do nich i przeżyć je na nowo poprzez wyjątkowe fotografie oraz film zrobione przez Magdę i Jarka. 

Pełen profesjonalizm połączony z ogromnym poczuciem humoru. Potrafili stworzyć piękny klimat w tak wyjątkowym dla nas dniu.

Agata i Jakub

Zdjęcia są przepiękne! Magda i Jarek wydobyli na nich cały urok naszej córki. Zdjęcia zachwyciły rodzinę i przyjaciół. 

Agata i Jakub

Wybór oferty Państwa Śliwińskich uważamy za bardzo trafiony. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów ich pracy. Mamy wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych, profesjonalnych i wysokiej jakości fotografii oraz filmu z wesela. 
Oprócz fachowej obsługi, Państwa Śliwińskich cechuje ogromna sympatia i życzliwość dla klientów oraz duże poczucie humoru, co sprawia, że współpraca z Nimi to czysta przyjemność ;) 
Wyboru nie żałujemy i gorąco polecamy jeszcze niezdecydowanym ;)

Serdecznie dziękujemy! :) 

Michalina i Tomek

Do Magdy i Jarka trafiliśmy, jak to zwykle bywa, z polecenia naszych znajomych. Szybki telefon, spotkanie i od razu miłe zaskoczenie w porównaniu do innych firm z branży foto-video. Magda i Jarek pokazali nam zupełnie nowe, "nieoklepane" propozycje aranżacji zdjęć i filmu, pozostawiając oczywiście miejsce na nasze własne pomysły:)
Przed przystąpieniem do pracy wszystko jest dokładnie ustalane: stylistyka zdjęć i filmu omawiana jest w szczegółach. Efekty są rewelacyjne :)
Co ważne w przypadku Magdy i Jarka profesjonalizm idzie w parze z dużym poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem do życia.
Podsumowując: gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać firmę foto-video, zdecydowalibyśmy się ponownie na Nich:)

Pozdrawiamy,

Kamila i Andrzej

Magda i Jarek to prawdziwi profesjonaliści. Praca z nimi to sama przyjemność. Podczas sesji zdjęciowych i filmowania potrafią stworzyć ogromnie radosną atmosferę, a co za tym idzie? Człowiek czuje się wtedy lekko, swobodnie i wyjątkowo, ponieważ jest przekonany, że wszystko jest idealnie – tak jak byśmy sobie tego życzyli. Wykonując swoje zadania dokonują czegoś niezwykłego. To bardzo pozytywni ludzie, ciągle uśmiechnięci, potrafią rozbawić każdego, dlatego tak miło spędza się z nimi czas. Oboje z Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu ich pracy. Film, zdjęcia, wszystko wyszło znakomicie. Stworzyli dla nas przepiękną pamiątkę z tak ważnych dla nas chwil. Cieszymy się, że niedługo znów zobaczymy się z Magdą i Jarkiem na kolejnym weselu w rodzinieJ Gorąco polecamy firmę DAGON!

Monika i Adam

Krótkie chwile zamknięte w obrazy
Na próżno szukać drugiej takiej Pary,
która z pasją rozdaje duszy swojej dary
i zatrzymują chwile o których się marzy.
Zmienia rzeczywistość i uśmiech kreuje
Przesuwa słońce i miłość buduje.
Byśmy pamiętali, byśmy zawsze byli
gotowi marzyć i wspominać od nowa.
O tej małej chwili – i przeżyć to znowu.”

W podziękowaniu dla Magdy i Jarka
za ich pracę, pogodę ducha i że byli tego dnia z nami.

Kamila i Jakub

"... Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić...

Jednak takie malutkie Szczęście baaardzo szybko rośnie. Dlatego naprawdę warto ulotne chwile złapać na zdjęciu:) Półroczkowa sesja naszego Skarba w Pracowni Fotograficznej i Video Dagon Państwa Śliwińskich to był strzał w dziesiątkę! Przesympatyczni ludzie z cudownym podejściem do dzieci, pełni humoru i miłości do tego co robią, a przy tym mega profesjonalni! Sama sesja była ogromną przyjemnością nie tylko dla naszego dzieciaczka, ale również dla nas, rodziców. Wspaniała atmosfera oraz indywidualne i profesjonalne podejście zaowocowało przecudnymi zdjęciami, na które nie możemy się do tej pory napatrzeć! A które z pewnością będą za kilka, kilkanaście lat przypominać nam ten wspaniały czas. :) Naprawdę, z wielką przyjemnością polecamy usługi i współpracę  z Państwem Śliwińskich!!!"

Ewelina, Kamil i Miłoszek

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu pracy Magdy i Jarka. Film z wesela jest pełen ujęć wzruszających oraz rozbawiających do łez. Ogląda się go jednym tchem. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty bez zbędnego przynudzania :) Obraz i dźwięk ostry i wyraźny. Natomiast współpraca przebiegała bez żadnego zarzutu, można ustalić wiele rzeczy, podsunąć własne pomysły. Kreatywność oraz serce włożone w wykonywaną pracę sprawiły, że film z wesela i zdjęcia są niezapomnianą pamiątką na całe życie.” Polecamy wszystkim

Pozdrawiamy Agnieszka i Piotrek:)

Jesteście absolutnymi czarodziejami !!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę potraficie zaczarować wspomnienia. Dzięki Wam nasz ślub będziemy mogli wspominać w tych znakomicie skomponowanych prezentacjach, wyważonych i artystycznych. Na prawdę jesteśmy strasznie zaskoczeni ilością pracy i serca jakie włożyliście w zaczarowanie nam naszych ślubnych wspomnień. Bardzo Wam dziękujemy!!!!! Za 10, 20, 30 a może nawet i za 40 lat będziemy mogli siedzieć na kanapie, oglądać zdjęcia i wspominać jak bardzo byliśmy tego dnia piękni i szczęśliwi, oczywiste ze super fotografowie i tak dalej wiec nie będziemy się rozpisywać bo widać po zdjęciach każdemu polecamy Magdę i Jarka Śliwińskich.

Mariusz i Monika

Chcielibyśmy bardzo serdecznie polecić Pracownię Fotograficzną & Video Dagon. Państwo Śliwińscy obsługiwali nasz ślub i wesele w maju 2014 r. Wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie, dokładnie tak jak się umawialiśmy. Profesjonalny sprzęt (zdjęcia piękne,dobra jakość filmu, żadnych zastrzeżeń - a lubimy się czepiać ), pasja, zaangażowanie, pomysłowość, zaraźliwy dobry humor i przystępna cena.
Sesje w plenerze i studio to okazja do świetnej zabawy. Proponują ciekawe pozy, rekwizyty i miejsca (Jura, stare fabryki) do sesji zdjęciowych, cały czas dbając o dobrą atmosferę. Dzięki nim czuliśmy się naprawdę swobodnie, co widać na naturalnych i pełnych uśmiechu zdjęciach i filmie.

Z czystym sumieniem polecamy.

Patrycja i Tomek

Gorąco polecamy współpracę z takimi profesjonalistami jakimi są Magda i Jarek Śliwińscy. Rewelacyjne zdjęcia, wielkie zaangażowanie i ogrom wysiłku jaki włożyli w oprawę naszej uroczystości dały piorunujący efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fantastycznej współpracy i idealnego dopasowania się do naszych potrzeb. Nasi fotografowie podczas swojej pracy byli zupełnie "niewidzialni" dla młodych i gości przez co nikomu  nie przeszkadzali a my, dzięki temu nie mieliśmy  dodatkowego stresu. Uśmiech który przez cały czas gościł na Ich twarzach oraz dobre słowo pomagały nam na komfortowe samopoczucie oraz rozładowanie emocji. Zdjęcia są przepiękne i bardzo wyjątkowe. Serdecznie dziękujemy..
P.s. To JESZCZE nie koniec naszej współpracy. Nie uwolnicie się od nas :-) Olivier też już nie może doczekać się swojej sesji :P

Kamila i Paweł Janowscy

Zdjęcia są świetne! Magda i Jarek to bardzo ciepłe osoby, przy których od razu się swobodnie poczuliśmy. Zdjęcia doskonale oddają chwile, które przeżyliśmy i emocje nasze i gości.

O dużym talencie Magdy i Jarka świadczy to, że potrafią uchwycić w scenie taki szczegół, który wydobywa charakter danych osób. No i na prawdę zdjęcia są wzruszające, będziemy mieć piękna pamiątkę. Wszystkim znajomym i rodzinie zdjęcia bardzo się podobają, niewątpliwie Magda i Jarek "mają oko":) A zdjęcia w plenerze to doskonała zabawa + profesjonalny efekt, także z czystym sumieniem polecamy i dziękujemy.

Natalia i Tomek

Ślub to najważniejszy dzień w życiu. Dzień pełen radości, miłości i wzruszeń.

Bardzo chcielibyśmy Wam podziękować, że byliście z Nami w tym dniu. Mało jest takich osób jak Wy. Profesjonaliści w każdym calu, a do tego mili i sympatyczni. Współpraca z Wami była dla nas ogromną przyjemnością! A efekt tej współpracy! Po prostu miód malina! Cudowne i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Film, który zabiera nas w przepiękną sentymentalną podróż w czasie. Jak to powiedział jeden z naszych gości: "aż łezka się w oku kręci, jak się na to patrzy". Nawet jeżeli chcielibyśmy się czegoś uczepić, to nie ma czego.

Widać, że kochacie swoją pracę i wkładacie w nią całe swoje serducha!

Madziu i Jarku, jeszcze raz dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za wsparcie, za Wasze poczucie humoru i za najpiękniejszą pamiątkę, która będzie cieszyć nasze oczy i serca przez całe życie;)

Aaaa i z przyjemnością będziemy Was polecać! ;)

Kasia i Krzysiu

Chcieliśmy Wam podziękować za profesjonalne wykonanie zdjęć, jak i filmu weselnego ,za przemiłą atmosferę .Jesteście super!:)Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone razem chwile .Cieszymy się że to Was wybraliśmy i na pewno będziemy Was polecać, naszym znajomym. Pozdrawiamy serdecznie 

Małgorzata i Andrzej

Video i zdjęcia wykonane świetnie, jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z tego, co dostaliśmy, jak i z przemiłej obsługi. Jesteście ludźmi z pasją, lubicie to co robicie i wychodzi Wam to doskonale! Dziękujemy serdecznie za wszystko, co dla nas zrobiliście i z przyjemnością polecimy Was naszym znajomym :)

Magda i Damian (i Julka :) )

Serdecznie chcialibyśmy podziękować Państwu Magdalenie i Jarosławowi Śliwińkim za piękne uwiecznienie  zawarcia przez nas ślubu. Fachowa obsługa, zdjęcia bardzo dobrej jakości, piękny album i cała oprawa zdjęć oraz fotoreportażu. Jeśli ktoś szuka dobrego fotografa to trafił pod dobry adres!  Bez wahania możemy polecić tą zgraną ekipe;)      

Marlena i Piotr

Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty "Pracowni Fotograficznej & Video Dagon" jedynie po obejrzeniu zdjęć prezentowanych na stronie www i... nie żałujemy! 
Fotografie oraz film zostały wykonane z najwyższą starannością - jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz z efektu końcowego! :)

PS: Magdaleno i Jarosławie, dzięki Wam mamy niepowtarzalną pamiątkę z najcudowniejszego dnia w naszym życiu! :) Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, miłą atmosferę, zaangażowanie i profesjonalizm! 

Pozdrawiamy i życzymy Wam samych sukcesów!

Agnieszka i Adam

Wybór usług Państwa Śliwińskich był strzałem w dziesiątkę.Mili, radośni ludzie, którzy dodają pewności siebie w stresujących chwilach. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, a efekt Ich działań jest naprawdę zadowalający.

Szczerze poleciliśmy Śliwińskich naszym znajomym, którzy za kilka miesięcy także skorzystają z Ich usług.

Natalia i Tomek

Najwazniejszy dzień w Naszym życiu, dzień który pragnie się przeżywać częściej. Dzięki współpracy z Państwem Śliwińskich możemy bez końca do niego wracać i ze wzruszeniem emocjonować. Nie spotkaliśmy się jeszcze z tak profesjonalnie wykonanym materiałem i przepiękna oprawa całości. Równie ważnym elementem w tej branży jest podejście do ludzi, bo jak wiadomo wielu z Nas obawia się obiektywów  kamer, jednakże przy Nich nie ma mowy o jakimkolwiek stresie .Na zdjęciach nagraniach do teledysków wesoła, zabawna(czasami prowadząca do łez)atmosfera. Nadzwyczajnie w świecie zapominaliśmy gdzie i po co tu jesteśmy. Pomocni w każdej sytuacji.

To tak w skrócie, ponieważ aby opisać prace, zaangażowanie i miłości do tego co robią brakłoby Nam czasu i miejsca.

Z czystym sumieniem polecamy oraz gwarantujemy satysfakcje i zadowolenie przyszłych Państwa Młodych oraz innych klientów .My na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług.

Madziu i Jarku dziękujemy Wam z całego serca za wszystko.
 

w 100% zadowoleni klienci

Magdalena i Mateusz

Zdjęciami wszyscy są zachwyceni:) świetna robota! pozdrawiamy.

Iza i Sławek

Wybór z przypadkowego ogłoszenia bywa ryzykowany, ale ta reguła nie sprawdziła się przy wyborze usług fotograficznych Państwa Śliwińskich.

Towarzyszyli nam z obiektywem w dniu ślubu oraz podczas sesji plenerowej. Wszelkie szczegóły zostały wcześniej uzgodnione, nie było żadnych niedomówień.  Sympatyczni, profesjonalni, doskonale wiedzą co, gdzie i jak fotografować, czego rezultatem są zdjęcia, które cieszą  oko. Z ręką na sumieniu polecamy ich usługi - nie omieszkamy skorzystać na kolejnym ślubie!

Joanna i Wiktor

Wspaniała współpraca, miła i profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, świetny kontakt z małymi dziećmi, szybka realizacja zamówienia, niebanalna fotoksiążka ,świetny fotoreportaż i  zachwycające zdjęcia. Szczerze polecamy!

Ania, Grzesiek i Antoś:)

Współpraca z małżeństwem Śliwińskich to czysta przyjemność. Dobrze mieć ich u boku w tym ważnym dniu. Są niesamowicie kontaktowymi osobami, którzy  świetnie rozluźniają atmosferę, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Takie podejście bardzo pomaga w tych stresujących chwilach i sprawia, że zdjęcia są naturalne. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich zdjęć, są po prostu super! Świetnie i pomysłowo uchwycili wzruszające, a także zabawne momenty, dzięki czemu mamy w rękach doskonałą i niepowtarzalną pamiątkę na długie lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wyboru  i wszystkim gorąco polecamy!

Martyna, Mateusz i Przemuś

Jesteśmy w pełni zadowoleni z profesjonalnej usługi: doskonały kontakt, fantastyczne małżeństwo służące pomocą oraz uśmiechem w stresujących weselnych momentach, efekt pracy w postaci zdjęć i albumu znakomity. Serdecznie wszystkim polecamy :) 

Paulina i Kornel

POLECAMY z całego serca, fantastyczni ludzie, genialne zdjęcia, nic dodać nic ująć pełen profesjonalizm.

Małkorzata i Mieszko

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Reportaż był wykonywany prawie niezauważalnie. Zdjęcia wspaniale oddają emocje, które nam towarzyszyły, widać szczęście i radość. Sesja plenerowa przebiegała w przesympatycznej atmosferze, a ilość otrzymanych zdjęć przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Serdecznie polecamy.

Anna i Artur

Ludzie, dla których fotografia jest pasją. Przekłada się to na niebanalne obrazy osób i chwil, które chcemy zatrzymać w pamięci. Jeszcze raz dziękuję za owocną współpracę.

Joanna

Fotografują z wyobrażnią i pasją!. Potrafią uchwycić klimat chwili i wydobyć z "modeli" temperament. To właśnie w ich obiektyw uśmiechnął się po raz pierwszy nasz kilkumiesięczny synek...

Agata i Darek